Eskişehir Halı Yıkama rehberinde en iyi halı yıkama firmalarının telefonları, adresleri, fiyatları ve halı yıkama fabrikaları müşteri yorumları bulunmaktadır.

4 Mevsim Halı Yıkama

2.714 Kez Görüntülendi

4 Mevsim Halı Yıkama İletişim Bilgileri

  • 75.Yıl Mahallesi Emko San. Sitesi C10 No:5 / ESKİŞEHİR
  • 02223304989
  • 05324404989

Eskişehir 4 Mevsim Halı Yıkama fabrikası adres ve telefon numarası bilgilerinin yanı sıra 4 Mevsim Halı Yıkama fiyatları, halı yıkama kampanyaları, firmanın diğer yıkama, temizleme (koltuk, perde, yorgan, battaniye) hizmetleri ile ilgili bilgi ve müşteri yorumlarına ulaşabilirsiniz.

Eskişehir halı yıkama firmaları rehberinde halı yıkama şirketlerinden aldığınız hizmeti değerlendirerek tavsiyelerde bulunabilir, yorum yapabilir ve fiyat karşılaştırabilirsiniz. Eskişehir halı yıkama fabrikalarının fotoğraflarına ulaşabilir ve halı yıkama yerleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak siz değerli müşterilerimizin sağlıklı ve hijyenik bir ortamda yaşaması için gerekli olan her türlü temizliği üstün ekipman ve kaliteli malzeme ile yaparak, müşterilerimizin bize emanet ettikleri halı ve kilimlerini ilk günkü kadar temiz ve hijyenik olarak teslim ediyoruz.
4 Mevsim Halı Yıkama olarak misyonumuz; müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak tam müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Halı Yıkama Fiyatlarımızı sürekli güncelleyip uygun fiyata kaliteli hizmet vermekteyiz. Sizleri dürüst, güvenilir, tecrübeli, çalışkan kimliğinden ve güler yüzlü hizmetlerimizden yararlanmaya davet ediyoruz…
Kapınızdan alır kapınıza bırakırız,
Teknolojik Ürünlerimiz ile m2 fiyatımız 3 TL.
4 Mevsim Halı Yıkama bir telefon uzağınızda…

 

4 Mevsim Halı Yıkama Hizmetler:

  • Halı Yıkama
  • Yorgan Yıkama
  • Battaniye Yıkama
4 Mevsim Halı Yıkama

4 Mevsim Halı Yıkama Yıkama Fiyatları

Çeşit M² - Adet Fiyat
Makine Halısı Yıkama 3 ₺
Shaggy Halı Yıkama 3 ₺
El dokuma Halısı Yıkama 3 ₺
Kilim Yıkama 3 ₺
Akrilik Hali Yıkama 3 ₺
Bambu Halı Yıkama 3 ₺
İpek Shaggy Halı Yıkama 3 ₺
Hereke Halı Yıkama 3 ₺

2.714 Kez Görüntülendi

0 Yorum

Yorum Yap