Eskişehir Halı Yıkama rehberinde halı yıkama firmalarının telefonları, halı yıkama fiyatları ve halı yıkama fabrikaları ile ilgili yorumlar bulunmaktadır.

Ahsen Halı Yıkama

1.548 Kez Görüntülendi

Emko Sanayi Sitesinde bulunan merkezlerinde halı yıkama, yorgan yıkama işlemlerini büyük bir özenle gerçekleştiren bir firmadır.

Eskişehir Ahsen Halı Yıkama yerinde koltuk yıkama hizmeti ile gün boyunca üzerinde oturduğunuz koltukların sağlığınız için tehlike yaratabilecek zararlı canlılardan arındırılması için tamamen bitkisel deterjanlarla çalışmaktadır. Bu deterjanlar sayesinde sizin ve ailenizin sağlığını güvence altına almış olur, özellikle de çocuklarınızın kimyasal kalıntılar olan halı, koltuk veya yorganlarla temas etmesini engellersiniz.

Ahsen Halı Yıkama ’ya, Eskişehir’in tüm halı yıkama şirketlerinin adres, telefon, fiyat ve kullanıcı yorumlarının bulunduğu rehberimizden ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 

Ahsen Halı Yıkama Hizmetler ve Fiyatlar:

 • Makine Halısı Yıkama (m2) :  4 TL
 • Shaggy Halı Yıkama (m2) : 4 TL
 • Isparta Halısı Yıkama (m2) : 4 TL
 • Yün Halı Yıkama (m2) : 4 TL
 • Yün Yorgan Yıkama (m2) : 25 TL
 • Elyaf Yorgan Yıkama (m2) : 20 TL
 • Battaniye Yorgan Yıkama (m2) : 20 TL

 

Ahsen Halı Yıkama İletişim Bilgileri:

Adres: Emko Sanayi Sitesi D8 Blok No:6
Telefon : 0222 228 20 27  Gsm : 0507 375 29 03

 

 

1.548 Kez Görüntülendi

2 Yorum Yapılmış

 1. Süleyman KARACAOĞLAN dedi ki:

  Halılarımızın tamamını verdik. Bir tanesini taşıma sırasında düşürmüşler galiba lekeli geldi. Bildirdik cuma günü sağolsunlar gelip aldılar. Haftaya perşembe getirdiler. Lekeli kısmı bölgesel yıkamışlar bırakmışlar. Halının tamamı yıkanmamış.

 2. Ömer tezer dedi ki:

  Çok güzel halılarım ilk gün ki hali gibi geldi

Yorum Yap