Eskişehir Halı Yıkama rehberinde halı yıkama firmalarının telefonları, halı yıkama fiyatları ve halı yıkama fabrikaları ile ilgili yorumlar bulunmaktadır.

Akman Halı Yıkama

35.297 Kez Görüntülendi
Halı – Halıfleks ürünlerinizde hijyenik temizlik.
Halılarınız adresinizden ücretsiz servisimiz ile alınır.
Yeni ultraviyole özellikli halı yıkama makinalarımız ile halılarınız temiz ve sağlıklı.
Teknolojik halı yıkama ile alerjik reaksiyona sebep olan ev tozu ve bakterilere karşı biyolojik çözüm Türkiye’de ilk defa Akman Halı Yıkamada…
Vera Delta Yazarkasa Pos cihazımızla kapıda hızlı ve kolay ödeme olanağı.

Akman Halı Yıkama Fiyatları:

Güncel fiyat bilgisi için lütfen firma ile iletişime geçiniz.

Akman Halı Yıkama İletişim Bilgileri:

Telefon: 444 0 662
Adres: Baksan Sanayi Sitesi 3. Blok No:2 / Eskişehir

Akman Halı Yıkama Logo

Akman Halı Yıkama

Akman Halı Yıkama

Akman Halı Yıkama

Akman Halı Yıkama

*** Akman Halı Yıkama’da temizlik sudan başlar. Eskişehir’de Şehir şebeke suyumuz sertlik birimi olan 34°F (°Fransız) iken biz suyun sertliğini su arıtma tesisimiz ve dinlendirme havuzumuz sayesinde 5 °Fransız’a düşürmekteyiz.

akman-su-aritma

Akman halı temizleme Akman koltuk yatak temizleme Akman perde yorgan yıkama

akman halı yıkama, akman kuru temizleme, akman endüstriyel çamaşırhane, eskişehir halı yıkama fabrikası

35.297 Kez Görüntülendi

10 Yorum Yapılmış

 1. Hüseyin yılmaz dedi ki:

  52975 fiş nolu müşteriyim telefonlara zor ulaşıyoruz. halımız cuma günü teslim edilecek denildi sonraki salı oldu hala bekliyoruz. hızlı servis, kolay iletişim, uzman kadro şeklinde reklamlarınız var lütfen AKMAN olarak bu reklamlara uygun hareket edin

 2. hanife korkusuz dedi ki:

  Çok çok teşekkürler. Halimdaki kipkirmizi oje lekesini cikardiniz aldiginiz para helal olsun Allah razi olsun. hemde cabucak halilarimi yikayip gondediniz. saolun

 3. Seyhan güler dedi ki:

  İyi akşamlar… Telefonun ucunda müşteri ile görüşen ve siparişleri alan bayan lütfen görevinin sadece adres almak olmadığını bilsin. Bir hizmet veriliyorsa müşteriler bilgilendirilmelidir de. 4 makina halısı 3 adet te bambu yolluk gönderdim. Hatta yolluklarımın bir tanesinde ufak bir leke var bilginiz varmı diyen bayan bu yollukların metrekaresinin 25tl ye yıkandığı hakkında hiçbir bilgi vermemiştir. Halılar geldiği gün 258tl borcum olduğunu öğrendim. Böyle bir meblada müşteriye bilgilendirme yapılmalı. Hepsinden önemliside kapıma gelen halılar bu bayanın direktifiyle geri fabrikaya dönmüştür. Getiren görevliler kapıyı açın diye önce arıyorlar ben kapıyı açacakken sırf bayanı arayıp neden bu fiyattan bilgim olmadığını soruyorum çok fazla olduğunu söylüyorum halıları getiren personeli arayıp teslim etmemeleri söyleniyor, getiren personeli arıyorum fabrikayla anlaşamamışsınız geri döndük diyorlar. Bayanı arıyorum ben birşey demedim diyor. Tekrar getiren personeli arıyorum getirin paranızı vericem halılarımı istiyorum diyorum insanlar zorla geri getiriyorlar ve geldiklerinde elleri boş bir şekilde fişle gelmişler önce para diyorlar parayı vericem daha sonra sitenin girişinde duran halılar gelecekmiş. Lütfen dikkate alınsın yüklü miktardaki yıkamalar önceden müşterileri bilgilendirmeleri gerekli. 4 kez bayanı 4 kez halıları getiren personeli aramam neticesinde halılarıma kavuştum.

 4. Sibel uysal dedi ki:

  Sayin yetkili… Yıllardır halıları size veriyorum… şimdiye kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım. çok memnunum. küçük çocuğum olduğu için çok sık veriyorum halilarimi. 3-4 gün önce 3 tane yolluk verdim. Ancak 10 m ye kadar halıların 40 tl olduğunu halilarim bana teslim olduğunda söylediler. başta uyarmadilar. bilseydim ona göre verirdim. 20 tl vericekken tam 2 katı fiyat ödedim. ne telefonda ne gelen görevli beni hiç uyarmadi.

 5. Hanife odabasi dedi ki:

  Çok teşekkürler hizmetiniz harika .daha önce kahve lekeli olan bir halıyı iki defa farklı yerlere verdim geçiremediler. Daha sonra akman a verdim Mis gibi tertemiz lekesiz geldi çok memnun kaldım teşekkür ederiz.

 6. Madelet Yüksel dedi ki:

  İlk kez akman halı yıkama da halılarımı yıkattım. Ben yılardır halı yıkatıyorum ama böylesine temiz yıkandığı olmamıştı. İletişim için aradığım irtibat kîşîsînden başlayarak mükemmel hizmetlerinden dolayı tüm ekibe çok teşekkür ederim. Takdire şayan bir ekip…
  Tüm tanıdıklarına tavsiye edeceğim. Çok sağolun ve hep varolun

 7. Zeliha SÜZER dedi ki:

  Akman Halı Yıkamaya 25997 fiş no ile toplam 13 adet muhtelif büyüklükteki halımızı yıkamaya verdim. 15 Ağustos 2015 günü saat 12.30 da teslimat için arandım. Eve geldiklerinde 1 (bir) halımızın eksik olduğunu farkettik. Araştırıp bilgilendireceklerini belirttiler fakat bir dönüş olmadı. Üzdünüz beni. Bir özür bile yok…

  • Akman Halı Yıkama dedi ki:

   Sn. Zeliha SÜZER,

   Değerli vaktiniz ve fikirlerinizi burada bizlerle paylaşmanıza teşekkür ederiz. Müşterilerimizin pozitif yorumlarının yanı sıra yapıcı ve değerli eleştirileri bizlerin hizmet kalitemizi arttırma yolunda büyük destekçisi olmaktadır.

   Maalesef yaşanan ve bireysel bir hatadan kaynaklanan durumdan ötürü bizler de üzgünüz.

   Hizmet kalitemiz ile ilgili siz değerli müşterilerimizin geri bildirimleri bizler için çok değerli olup ilerleyen dönemlerde size tekrar hizmet sunabilmek umudu ile güzel ve sağlıklı günler dileriz.

   Akman Kuru Temizleme & Halı Yıkama
   Telefon: 444 0 662

 8. Mert Ali dedi ki:

  Elinize sağlık ikinci defa halılarımı yıkıyorsunuz ve çok çok memnun kalıyorum.

  • Akman Halı Yıkama dedi ki:

   Sn. Mert Ali,

   Halı yıkama hizmeti için bizi tercih ettiğiniz ve bu güzel yorumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Sizlere yeniden hizmet sunabilmek umudu ile, saygılarımızı sunarız.

   Akman Kuru Temizleme & Halı Yıkama
   Telefon: 444 0 662

Yorum Yap