Eskişehir Halı Yıkama rehberinde halı yıkama firmalarının telefonları, halı yıkama fiyatları ve halı yıkama fabrikaları ile ilgili yorumlar bulunmaktadır.

Ecem Halı Yıkama

8.284 Kez Görüntülendi

Eskişehir Ecem Halı Yıkama fabrikası adres ve telefon numarası bilgilerinin yanı sıra Ecem Halı Yıkama fiyatları, halı yıkama kampanyaları, firmanın diğer yıkama, temizleme (koltuk, perde, yorgan, battaniye) hizmetleri ile ilgili bilgi ve müşteri yorumlarına ulaşabilirsiniz.

Eskişehir halı yıkama firmaları rehberinde halı yıkama şirketlerinden aldığınız hizmeti değerlendirerek tavsiyelerde bulunabilir, yorum yapabilir ve fiyat karşılaştırabilirsiniz. Eskişehir halı yıkama fabrikalarının fotoğraflarına ulaşabilir ve halı yıkama yerleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Son dönemde almış olduğumuz tepkilerden dolayı açıklama yapmak zorunda kalmış bulunmaktayız.

FİRMAMIZIN ECEM BICI BICI HALI YIKAMA İLE HİÇ BİR ALAKASI YOKTUR. 

ADIMIZI KULLANAN KİŞİLERE İTİBAR ETMEYİNİZ. HALILARINIZI ECEM HALI YIKAMA YAZAN ARAÇLARIMIZ DIŞINDA KİMSE TESLİM ETMEYİNİZ.

ARAÇ GÖRSELLERİNE SAYFAMIZDAN VE SİTEMİZDEN ULAŞABİLİRSİNİZ. 

Hizmet ve Fiyatlar;

 • Halı Yıkama (m2) : 5 TL
 • El Dokuma Halı Yıkama (m2) : 9 TL
 • Shaggy Halı Yıkama (m2) : 5,5 TL
 • Isparta Halısı Yıkama (m2) : 5,5 TL
 • Yün Halı Yıkama (m2) : 5,5 TL
 • Kilim Yıkama (m2) : 4,5 TL
 • Tek Kişilik Battaniye Yıkama (Adet) : 20 TL
 • Çift Kişilik Battaniye Yıkama (Adet) : 20 TL
 • Elyaf Yorgan Yıkama (Adet) : 25 TL
 • Yün Yorgan Yıkama (Adet) : 30 TL
 • Stor Perde Yıkama (m2) : 5 TL
 • Zebra Perde Yıkama (m2) : 5 TL

 

Ecem Halı Yıkama İletişim Bilgileri ; 

Telefon : 0222 226 00 02 | 0222 225 00 26 | 0506 654 22 99

Adres: Vişnelik Mah. Erkan Sok. No: 54 / ESKİŞEHİR (Öğretmenler Cad. Migros Arkası )

 

 

Ecem halı yıkama, Eskişehir Ecem halı yıkama, Ecem halı yıkama Eskişehir, Eskişehir halı yıkama, halı yıkama Eskişehir, Eskişehir halı yıkama firmaları, Eskişehir halı yıkama fiyatları, eskişehirde halı yıkama, Eskişehir halı yıkama fabrikası, Eskişehir halı yıkama fabrikaları, Eskişehir halı yıkama fiyat, Eskişehir halı yıkama telefon, Eskişehir halı yıkama yerleri, Eskişehir halı yıkama şirketleri, Eskişehir halı yıkama ücretleri, halı yıkama fabrikaları Eskişehir, halı yıkama fabrikası Eskişehir, Eskişehir halı yıkama merkezleri

8.284 Kez Görüntülendi

4 Yorum Yapılmış

 1. Gülcan Keskinkol dedi ki:

  Nedense iyi bir hizmet alınca yorum yapmak hiç aklıma gelmez… Canım komşum benden halı yıkama konusunda tavsiye isteyince Ecem Halı Yıkamanın telefon numarasını internetten aradım buldum ve yorum yapayım dedim… Her türlü halınızı gönül rahatlığı ile verip, satın aldığınız haliyle tarafınıza verileceğinden kesinlikle emin olun. Ben Pierre Cardin bukle halılarımı 4 yıldır veriyorum, ki evimizde bir Alman Kurdu var ve tüyler dökülüyor…. Halılarımı yıkamaya verdiğimde, bukle olmasına rağmen tüyden eser yok…. Teşekkür ederim Ecem Halı!!!! Harikasınız!!

 2. Seher Kırcı dedi ki:

  Hiç düşünmeden herkes halisini gönül rahatlığıyla verebilir 1 hafta önce ilk defa halilarimi verdim mis gibi yıkanmış emeği geçen herkese çok teşekkür ederim…elinize sağlık…(not: diğer firmalar gibi kıllı tüylü gelmedi yikatmak isteyenlerin bilgisine) kesinlikle tavsiye ediyorum😃

 3. Ecem Halı Yıkama dedi ki:

  Güzel yorumunuz için Ecem Halı Yıkama Ailesi olarak teşekkür ederiz. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için ilk günkü heyecanla çalışmaya devam ediyoruz.
  Tekrar görüşmek dileğiyle.

 4. ABDULLAH COSKUN dedi ki:

  İlk defa Ecem Halı Yıkamada halılarımızı yıkattık. Çok memnun kaldık. Emeği geçenlerin ellerine sağlık. İşine duyarlı böyle işletmelerin olması çok güzel. Herkese Ecem Halı Yıkamayı tavsiye ediyorum. Sizlerde bizim gibi memnun kalacaksınız. Teşekkürler.

Yorum Yap