Eskişehir Halı Yıkama rehberinde en iyi halı yıkama firmalarının telefonları, adresleri, fiyatları ve halı yıkama fabrikaları müşteri yorumları bulunmaktadır.

Eslife Halı Yıkama

5 Kez Görüntülendi

Eskişehirli hanımları kaliteli ve güvenilir bir hizmet ile buluşturmak için uzun yıllardır sektörde edindiği tecrübeleri yeni bir çatı altında toplayan Eslife Halı Yıkama, halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye ve yorgan yıkama işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Eslife Halı Yıkama olarak, sürekli üzerinde gezindiğimiz, çocuklarımızın üzerinde oynadığı halıların tüm zararlılardan arındırılması için sağlığa zararsız bitkisel şampuanlar kullanıyoruz.Halılarınız tesisimize ulaştıktan sonra çeşitlerine göre ayrılıyor, uygun yıkama yöntemine karar verildikten sonra yıkama süreci başlatılıyor ve bu şekilde halılarınızın yıpranmasının önüne geçilmiş oluyoruz.

Ücretsiz servislerimizle adresinizden alınıp adresinize teslim edilen halılarda hem derinlemesine temizlik hem kaliteli bir hizmet almak için Eslife Halı Yıkama’ya ait tüm bilgilere rehberimizden ulaşabilir, fiyat bilgilerini karşılaştırabilirsiniz.

 

Eslife Halı Yıkama Hizmetler ve Fiyatlar:

Ürün Çeşidi
M2 / Adet
Fiyat
Makine Halısı Yıkama
4 TL
Shaggy Halı Yıkama
4,5 TL
Yün Halı Yıkama
4,5 TL
Kilim Yıkama
4,5 TL
Stor / Zebra Perde Yıkama
5 TL
Battaniye Yıkama
Adet
20 TL
Yün Yorgan Yıkama
Adet
30 TL
Elyaf Yorgan Yıkama
Adet
25 TL
Koltuk Takımı Yıkama
Adet
150 TL
Yatak Yıkama
Adet
70 TL
Kanepe Yıkama
Adet
70 TL

Eslife Halı Yıkama İletişim Bilgileri:

Telefon: 0222 218 18 81 | Gsm : 0546 218 18 82
Adres: Sultandere Mh. 726. Sk. No : 3 / ESKİŞEHİR

Eslife Halı Yıkama Eskişehir

Eslife Halı Yıkama Eskişehir

Eslife Halı Yıkama Eskişehir

Eslife Halı Yıkama Eskişehir

5 Kez Görüntülendi

1 Yorum Yapılmış

  1. Tuğba yıldırım dedi ki:

    İlginize ve alakanıza teşekkür ederim gerçekten harika bir işletme herkese tavsiye ederim söylenilen saat de ve tarihde teslim edildi halılarım tertemiz de geldi

Yorum Yap