Eskişehir halı yıkama rehberinde en iyi halı yıkama firmalarının telefonları, adresleri, fiyatları ve halı yıkama fabrikaları müşteri yorumları bulunmaktadır.
Hızlı Ulaşım
Kara Halı Yıkama

Dinç Halı Yıkama Hızlı Ulaşım

Dinç Halı Yıkama İletişim Bilgileri

 • 75.yıl Mh. Teksan Sanayi Sitesi I9 Blok / Eskişehir

Dinç Halı Yıkama Hakkında

Dinç Halı Yıkama Eskişehir fabrikası adres ve telefon numarası bilgilerinin yanı sıra Dinç Halı Yıkama fiyatları, halı yıkama kampanyaları, firmanın diğer yıkama, temizleme (koltuk, perde, yorgan, battaniye) hizmetleri ile ilgili bilgi ve müşteri yorumlarına ulaşabilirsiniz.

Eskişehir halı yıkama firmaları rehberinde halı yıkama şirketlerinden aldığınız hizmeti değerlendirerek tavsiyelerde bulunabilir, yorum yapabilir ve fiyat karşılaştırabilirsiniz. Eskişehir halı yıkama fabrikalarının fotoğraflarına ulaşabilir ve halı yıkama yerleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

ESKİŞEHİRİN HER BÖLGESİNE HİZMET VERMEKTEYİZ…

Halılarınız adresinizden alınır ve adresinize teslim edilir.

Her tür halı yıkaması yapmaktayız: makina halısı yıkama, shaggy halı yıkama, Milas halı yıkama, Isparta halı yıkama hizmetlerinin yanında ayrıca; stor perde yıkama, yorgan yıkama ve battaniye yıkama hizmeti vermekteyiz.

Dinç Halı Yıkama Hizmetler

  Dinç Halı Yıkama Yıkama Fiyatları

  ÇeşitM² - AdetFiyat
  Makine Halısı Standart Yıkama7 ₺
  Shaggy Halı Yıkama7 ₺
  Yün Halı Yıkama7 ₺
  El dokuma Halısı Yıkama7 ₺
  Kilim Yıkama7 ₺
  Yorgan YıkamaAdet40 ₺
  Battaniye YıkamaAdet40 ₺

  Dinç Halı Yıkama Foto Galeri

  35.957 Kez Görüntülendi
  Yorumlar Başlangıç

  “Dinç Halı Yıkama” için 6 cevap

  1. Selma dedi ki:

   10 yıldır ilk kez bi halimi geri gondermdim teşekkür ederim dinç halı yıkama emeğinize sağlık eskisehirde en bilindik yerlerden bile halılarım mahvolup geldi çok tskler

  2. Burak dedi ki:

   Eskişehirin en temiz ve güvenilir yıkama fabrikası çok memnunuz teşekkürler dinç yıkama ailesine

  3. koray hancı dedi ki:

   Araçlarınızın resmini paylaşmışsınız. Halı yıkama ekipmanlarınızın resmini paylaşında fikrimiz olsun. Ben şahsen müşteri olarak halı yıkama firması tercih ederken firma hangi halı yıkama makinelerini kullanıyor görmek isterim.

   • Burak burak dedi ki:

    Kaç tane halı yıkama makinası markası biliosun . Sayarsan ben sana içlerinde hangi makina ne derece kaliteli olduğunun videosunu gondereyim

  4. Sema Gocuk dedi ki:

   Dinç halı yıkama çalışanlarına teşekkür ederiz diğer
   halı yıkama firmalarından bu kadar detaylı bir ilgi görmedik yıkama konusunda DINC HALI yıkama firmasi hakkını verdikleri için ellerine sağlık tüm ekibe kolay gelsin dilerim.

  5. hatice şen dedi ki:

   halı yıkama fabrikanızı aradım saat 2 ye kadar toplama yapıldığı söyleniyor çalışan insanlar için bu uygulama nasıl işliyor çok merak ettim

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir