Eskişehir Halı Yıkama rehberinde halı yıkama firmalarının telefonları, halı yıkama fiyatları ve halı yıkama fabrikaları ile ilgili yorumlar bulunmaktadır.

Asyam Halı Yıkama

4.333 Kez Görüntülendi

Eskişehir Asyam Halı Yıkama Fabrikası adres ve telefon numarası bilgilerinin yanı sıra Asyam Halı Yıkama fiyatları, halı yıkama kampanyaları, firmanın diğer yıkama, temizleme (koltuk, perde, yorgan, battaniye) hizmetleri ile ilgili bilgi ve müşteri yorumlarına ulaşabilirsiniz.

Asyam Halı Yıkama olarak halı yıkama ve tüm hizmetlerimizde kullandığımız bio deterjan ile çocuklarınız halılarınızın üstünde güvenle oynayacaklar. Tam donanımlı halı yıkama fabrikamızda % 100 temizlik garantisi ve müşteri memnuniyeti ile çalışıyoruz.

 

Hizmetlerimiz % 100 Temizlik Garantilidir.

Tüm Kredi Kartları Geçerlidir.

Asyam Halı Yıkama Fiyatlar;

Hizmet
M2 / Adet
Fiyat
Halı Yıkama (Tüm Halı Çeşitleri)
M2
4 TL
Stor Perde Yıkama
M2
5 TL
Koltuk Takımı Yıkama
Adet
120 TL
Tek Kanepe Yıkama
Adet
40 TL
Tek Kişilik Yatak Yıkama
Adet
40 TL
Çift Kişilik Yatak Yıkama
Adet
60 TL
Yün Yorgan Yıkama
Adet
25 TL
Elyaf Yorgan Yıkama
Adet
20 TL
Battaniye Yıkama
Adet
20 TL

 

Asyam Halı Yıkama İletişim Bilgileri:

Telefon : 0222 227 88 88
Gsm: 0532 795 13 72
Adres: Baksan Sanayi Sitesi No : 63/ 4 / ESKİŞEHİR

Asyam Halı Yıkama Eskişehir

Asyam Halı Yıkama Eskişehir

Asyam Halı Yıkama Eskişehir

Asyam Halı Yıkama Eskişehir

Asyam Halı Yıkama Eskişehir

Etiketler: Eskişehir halı yıkama, Eskişehir halı yıkama fabrikaları, Eskişehir halı yıkama fabrikası, Eskişehir halı yıkama firmaları, Eskişehir halı yıkama fiyat, Eskişehir halı yıkama fiyatları, Eskişehir halı yıkama merkezleri, Eskişehir halı yıkama şirketleri, Eskişehir halı yıkama telefon, Eskişehir halı yıkama ücretleri, Eskişehir halı yıkama yerleri, Eskişehir asyam halı yıkama, eskişehirde halı yıkama, halı yıkama Eskişehir, halı yıkama fabrikaları eskişehir, halı yıkama fabrikası eskişehir, asyam halı yıkama, asyam halı yıkama Eskişehir

 

4.333 Kez Görüntülendi

0 Yorum

Yorum Yap