Eskişehir Halı Yıkama rehberinde halı yıkama firmalarının telefonları, halı yıkama fiyatları ve halı yıkama fabrikaları ile ilgili yorumlar bulunmaktadır.

Real Halı Yıkama

12.302 Kez Görüntülendi

Real Halı Yıkama kadın bir işletmeciye sahip olmanın sunduğu titizlik ayrıcalığıyla Eskişehir’in merkezinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Uzun yıllardır Halı yıkama sektöründe hizmet veren firma, tecrübeli ve çalışkan personelleri ile halı yıkama işlemini gerçekleştirmektedir. Otomatik makineler, kapalı kurutma alanı ile halılarınızı güvenle Real Halı Yıkamaya teslim edebilirsiniz.

Real Halı Yıkama ile ilgili daha ayrıntılı fiyat bilgisine, adres ve iletişim bilgilerine rehberimizde yer alan bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

HERKES HALI YIKAR AMA KİMSE REAL STANDARTINDA HALI YIKAMAZ…
Şeffaf çalışıyoruz…
Dileyen müşterilerimiz Eskişehir merkezde bulunan Real Halı Yıkama fabrikasını ziyaret ederek cam vitrinde halılarının nasıl özenle yıkandığını görebilirler.
Hijyen standartlarına uyarak, endüstriyel halı yıkama makinalarımız ile halı yıkama ve kurutma işlemi gerçekleştirmekteyiz.
Real Halı Yıkama fabrikası Eskişehir’in ilk ve tek tam donanımlı halı yıkama fabrikasıdır.
Her cins halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

Real Halı Yıkama İletişim Bilgileri:

Telefon: 0222 226 08 88 | 0222 250 44 00
Adres: Kırmızı Toprak Mh. Örnekler Sk. No: 8 (Hava Hastanesi Yanı)  / ESKİŞEHİR

Real Halı Yıkama Fabrikası Hizmetler ve Fiyat Listesi:

ÜRÜN CİNSİ BİRİMİ FİYATI TL
Makine Halısı Yıkama M2 4,00 TL
Shaggy / Jel Halı Yıkama M2 5,00 TL
İthal / İpek Shaggy Halı Yıkama M2 6,00 TL
Kilim / Isparta Halısı / Yün Halı Yıkama M2 5,00 TL
Kök Boyalı Yöresel Halı Yıkama M2 6,00 TL
İthal Tuft Halı Yıkama M2 6,00 TL
Deri / Post Halı – Peluş Halı Yıkama M2 10,00 TL
Çin – Kaşmir – Nepal Halı Yıkama M2 10,00 TL
İpek Halı Yıkama M2 20,00 TL
Normal Battaniye Yıkama ADET 25,00 TL
Peluş Battaniye Yıkama ADET 30,00 TL
Elyaf Yorgan Yıkama ADET 25,00 TL
Yün / Pamuk Yorgan Yıkama ADET 30,00 TL
Overlok Yapımı METRE 4,00 TL
Tül ve Perde Temizliği M2 3,00 TL
Stor Perde Yıkama M2 6,00 TL


Neden Real Halı Yıkama?

Eskişehir’de halı yıkama sektöründe çok fazla firma olup bunların çoğu internet sitelerinden kopyaladıkları fotoğraflar ve video görüntülerini kullanarak kendi yerleri gibi göstermektedir ve yine aynı adreste birden fazla değişik isimlerle bu sektörde tutunmaya çalışan fason firmalar da vardır.
Unutmayınız ki; Biz Para Kazanmak Adına Sizlerin Sağlığını Tehlikeye Atacak Hijyenden Uzak Hiçbir Uygulamayı Yapmayız Bizim İçin Önce Sizin Sağlığınız Gelmektedir O Yüzdende Hiçbir Zaman İllaki Biz Sizin Halınızı Yıkayalım Diye KELİME OYUNLARI Yapmayız ÇARŞI MERKEZDE VİTRİNDE SİZLERİN GÖZLERİ ÖNÜNDE ENDÜSTRİYEL MAKİNE PARKURUMUZLA HALILARINIZI YIKAR VE KURUTURUZ Yine Tüm Müşterilerimize Halılarını Yıkatacakları Firmaları İyi Seçmelerini Gerekirse 5 dk’larını ayırarak ziyaret etmelerini öneririz.
REAL HALI YIKAMA FABRİKASI SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİNİ AĞIRLAMAKTAN GURUR DUYAR… 
REAL HALI YIKAMA FABRİKASI; Eskişehir de profesyonel anlamda endüstriyel halı yıkama fabrikasının olmaması ve değerli siz ESKİŞEHİRLİ hemşerilerimizin hak ettiği kaliteli hizmeti alamamasından kaynaklanan boşluğu fark ederek. %100 Temizlik, %100 Hijyen, %100 Ekolojik ve %100 Müşteri Memnuniyeti Garantisi ilkesi üzerine kurulmuş, Eskişehir’de İLERİ TEKNOLOJİYİ KULLANARAK EKOLOJİK HALI YIKAYAN İLK VE TEK TAM DONANIMLI ENDÜSTRİYEL HALI YIKAMA FABRİKASIDIR.
Kullandığımız makine parkuru endüstriyel halı yıkama firmaları için özel üretilmiş makineler olup. Eskişehir’de  bu makine parkurunun tamamı sadece ve sadece REAL HALI YIKAMA FABRİKASINDA kullanılmaktadır.
Dileyen müşterilerimiz, kullandığımız ileri otomasyon sistemlerimizi, kaliteli hizmet standartlarımızı, konusunda uzman personelimizi ve halı yıkama tekniklerimizi,  tesisimizi ziyaret ederek yerinde inceleyebilirler. ÇÜNKÜ; BİZ KALİTELİ HİZMET ÜRETİYORUZ…

Real Halı Yıkama İletişim Bilgileri:

Telefon: 0222 226 08 88 – 0222 250 44 00
Adres: Kırmızı Toprak Mh. Örnekler Sk. No: 8 (Hava Hastanesi Yanı)  / ESKİŞEHİR

real halı yıkama fabrikası, eskişehir halı yıkama, real halı yıkama eskişehir, halı yıkama eskişehir

12.302 Kez Görüntülendi

3 Yorum Yapılmış

 1. Semra Tunalıer dedi ki:

  Birkaç senedir halılarımı siz yıkıyorsunuz, herkese de tavsiye ediyorum. Ancak geçen hafta verdiğim 4 ürün teslim tarihi ayın 8’i olmasına rağmen henüz elime ulaşmamıştır. Telefonla pek çok aradım, çoğu zaman telefon açılmadı, açıldığında da paketlenip öğleden sonra teslim edileceği söylendi. Adresimin şirketinize 5 dakikalık mesafede olmasına rağmen hala eve halıların teslim edilmeme gerekçesini öğrenmek istiyorum. Saygılarımla

  • Seyit koyuncu dedi ki:

   Evet haklısınız aynı şeyleri bende yaşadım durumumuz aynı yetkililer savunma lütfen

 2. kader sevinç dedi ki:

  iyi günler koltuk temizliği de yapıyo musunuz? krem renkli koltuk takımı ve açık renkli halılarım var, temziliği için araştırma yapıyorum. ücret ve ödeme hakkında bilgi almak istiyorum. halımda biraz çay lekesi var. çıkarma garantisi varmı? ödeme de yardımcı oluyo musunuz? taksit imkanı mevcutmudur? tesekkürler.:)

Yorum Yap