Eskişehir Halı Yıkama rehberinde halı yıkama firmalarının telefonları, halı yıkama fiyatları ve halı yıkama fabrikaları ile ilgili yorumlar bulunmaktadır.

Real Halı Yıkama

11.359 Kez Görüntülendi

Eskişehir Real Halı Yıkama fabrikası adres ve telefon numarası bilgilerinin yanı sıra Real Halı Yıkama fiyatları, halı yıkama kampanyaları, firmanın diğer yıkama, temizleme (koltuk, perde, yorgan, battaniye) hizmetleri ile ilgili bilgi ve müşteri yorumlarına ulaşabilirsiniz.

Eskişehir halı yıkama firmaları rehberinde halı yıkama şirketlerinden aldığınız hizmeti değerlendirerek tavsiyelerde bulunabilir, yorum yapabilir ve fiyat karşılaştırabilirsiniz. Eskişehir halı yıkama fabrikalarının fotoğraflarına ulaşabilir ve halı yıkama yerleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Real Halı Yıkama İletişim İçin TIKLAYIN !
HERKES HALI YIKAR AMA KİMSE REAL STANDARTINDA HALI YIKAMAZ…
Şeffaf çalışıyoruz…
Dileyen müşterilerimiz Eskişehir merkezde bulunan Real Halı Yıkama fabrikasını ziyaret ederek cam vitrinde halılarının nasıl özenle yıkandığını görebilirler.
Hijyen standartlarına uyarak, endüstriyel halı yıkama makinalarımız ile halı yıkama ve kurutma işlemi gerçekleştirmekteyiz.
Real Halı Yıkama fabrikası Eskişehir’in ilk ve tek tam donanımlı halı yıkama fabrikasıdır.
Her cins halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

Real Halı Yıkama İletişim Bilgileri:

Telefon: 0222 226 08 88 | 0222 250 44 00
Adres: Kırmızı Toprak Mh. Örnekler Sk. No: 8 (Hava Hastanesi Yanı)  / ESKİŞEHİR

Real Halı Yıkama Fabrikası Hizmetler ve Fiyat Listesi:

ÜRÜN CİNSİ
BİRİMİ
FİYATI TL
Makine Halısı Yıkama
M2
4,00 TL
Shaggy / Jel Halı Yıkama
M2
5,00 TL
İthal / İpek Shaggy Halı Yıkama
M2
6,00 TL
Kilim / Isparta Halısı / Yün Halı Yıkama
M2
5,00 TL
Kök Boyalı Yöresel Halı Yıkama
M2
6,00 TL
İthal Tuft Halı Yıkama
M2
6,00 TL
Deri / Post Halı – Peluş Halı Yıkama
M2
10,00 TL
Çin – Kaşmir – Nepal Halı Yıkama
M2
10,00 TL
İpek Halı Yıkama
M2
20,00 TL
Normal Battaniye Yıkama
ADET
20,00 TL
Peluş Battaniye Yıkama
ADET
25,00 TL
Elyaf Yorgan Yıkama
ADET
20,00 TL
Yün / Pamuk Yorgan Yıkama
ADET
25,00 TL
Overlok Yapımı
METRE
4,00 TL
Tül ve Perde Temizliği
M2
3,00 TL

Neden Real Halı Yıkama?

Eskişehir’de halı yıkama sektöründe çok fazla firma olup bunların çoğu internet sitelerinden kopyaladıkları fotoğraflar ve video görüntülerini kullanarak kendi yerleri gibi göstermektedir ve yine aynı adreste birden fazla değişik isimlerle bu sektörde tutunmaya çalışan fason firmalar da vardır.
Unutmayınız ki; Biz Para Kazanmak Adına Sizlerin Sağlığını Tehlikeye Atacak Hijyenden Uzak Hiçbir Uygulamayı Yapmayız Bizim İçin Önce Sizin Sağlığınız Gelmektedir O Yüzdende Hiçbir Zaman İllaki Biz Sizin Halınızı Yıkayalım Diye KELİME OYUNLARI Yapmayız ÇARŞI MERKEZDE VİTRİNDE SİZLERİN GÖZLERİ ÖNÜNDE ENDÜSTRİYEL MAKİNE PARKURUMUZLA HALILARINIZI YIKAR VE KURUTURUZ Yine Tüm Müşterilerimize Halılarını Yıkatacakları Firmaları İyi Seçmelerini Gerekirse 5 dk’larını ayırarak ziyaret etmelerini öneririz.
REAL HALI YIKAMA FABRİKASI SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİNİ AĞIRLAMAKTAN GURUR DUYAR… 
REAL HALI YIKAMA FABRİKASI; Eskişehir de profesyonel anlamda endüstriyel halı yıkama fabrikasının olmaması ve değerli siz ESKİŞEHİRLİ hemşerilerimizin hak ettiği kaliteli hizmeti alamamasından kaynaklanan boşluğu fark ederek. %100 Temizlik, %100 Hijyen, %100 Ekolojik ve %100 Müşteri Memnuniyeti Garantisi ilkesi üzerine kurulmuş, Eskişehir’de İLERİ TEKNOLOJİYİ KULLANARAK EKOLOJİK HALI YIKAYAN İLK VE TEK TAM DONANIMLI ENDÜSTRİYEL HALI YIKAMA FABRİKASIDIR.
Kullandığımız makine parkuru endüstriyel halı yıkama firmaları için özel üretilmiş makineler olup. Eskişehir’de  bu makine parkurunun tamamı sadece ve sadece REAL HALI YIKAMA FABRİKASINDA kullanılmaktadır.
Dileyen müşterilerimiz, kullandığımız ileri otomasyon sistemlerimizi, kaliteli hizmet standartlarımızı, konusunda uzman personelimizi ve halı yıkama tekniklerimizi,  tesisimizi ziyaret ederek yerinde inceleyebilirler. ÇÜNKÜ; BİZ KALİTELİ HİZMET ÜRETİYORUZ…

Real Halı Yıkama İletişim Bilgileri:

Telefon: 0222 226 08 88 – 0222 250 44 00
Adres: Kırmızı Toprak Mh. Örnekler Sk. No: 8 (Hava Hastanesi Yanı)  / ESKİŞEHİR

Real Halı Yıkama Eskişehir Real Halı Yıkama Eskişehir

Real Halı Yıkama Eskişehir

Real Halı Yıkama Eskişehir

Real Halı Yıkama Eskişehir Real Halı Yıkama Eskişehir

Real Halı Yıkama Eskişehir

real-hali-yikama-eskisehir

 

real halı yıkama fabrikası, eskişehir halı yıkama, real halı yıkama eskişehir, halı yıkama eskişehir

11.359 Kez Görüntülendi

2 Yorum Yapılmış

  1. Semra Tunalıer dedi ki:

    Birkaç senedir halılarımı siz yıkıyorsunuz, herkese de tavsiye ediyorum. Ancak geçen hafta verdiğim 4 ürün teslim tarihi ayın 8’i olmasına rağmen henüz elime ulaşmamıştır. Telefonla pek çok aradım, çoğu zaman telefon açılmadı, açıldığında da paketlenip öğleden sonra teslim edileceği söylendi. Adresimin şirketinize 5 dakikalık mesafede olmasına rağmen hala eve halıların teslim edilmeme gerekçesini öğrenmek istiyorum. Saygılarımla

  2. kader sevinç dedi ki:

    iyi günler koltuk temizliği de yapıyo musunuz? krem renkli koltuk takımı ve açık renkli halılarım var, temziliği için araştırma yapıyorum. ücret ve ödeme hakkında bilgi almak istiyorum. halımda biraz çay lekesi var. çıkarma garantisi varmı? ödeme de yardımcı oluyo musunuz? taksit imkanı mevcutmudur? tesekkürler.:)

Yorum Yap